Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /twingo/forum-stare/common.php on line 106
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 942: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 942: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3545: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3547: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3548: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3549: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
Twingo Klub Polska • Zobacz temat - jaki akumulator?

jaki akumulator?

Cmentarzysko temat├│w

Moderator: Bazyli

jaki akumulator?

Postprzez akpiwosz w 09 Gru 2003, 20:36

huhuha... no i sie zaczelo
nie odpalił :)
O.K. Teraz juz na powa┼╝nie.
Na wst─Öpie pytanie jakby komu┼Ť si─Ö nie chcia┼éo czyta─ç do ko┼äca:
Jaki mam kupić akumulator??? jaki warto, czy warto dać więcej kaski i w ogołe ile Ah?
Spodziewałem sie że jest stary pójdzie niedługo do wymiany, ale na wszelki wypadek porzyczyłem prostownik wykręciłem akumulator i co widze? sahara!!! takie cos mi w komisie przy salonie renaulta dali w ogole nie było jednego korka tylko zatkane tak aby było, ale cóż człowiek uczy sie na błędach...
akpiwosz

Postprzez Toydols w 10 Gru 2003, 08:12

Mo┼╝esz jeszcze spr├│bowa─ç zrobi─ç co┼Ť ze starym akumulatorem: zalej go wod─ů destylowan─ů (niczym innym!), je┼Ťli jest oznaczenie max i min na obudowie to w┼éa┼Ťnie wed┼éuch tego oznaczenia, je┼Ťli nie to tak, ┼╝eby p┼éyty by┼éy ca┼ée zanurzone w eletrolicie, a potem ┼éaduj go ma┼éym pr─ůdem, a┼╝ poka┼╝e ┼╝e jest na┼éadowany. Nie gwarantuj─Ö, ┼╝e to co┼Ť da, ale mo┼╝e si─Ö okaza─ç, ┼╝e przeje┼║dzisz na nim ca┼éy sezon bez problem├│w... a tak btw jak si─Ö kupuje u┼╝ywane auto, to trzeba sprawdza─ç i akumulator, poza tym je┼Ťli by┼éo to niedawno, to mo┼╝e najpierw jed┼║ do komisu, opierdziel ich na czym ┼Ťwiat stoi i ka┼╝ da─ç sprawny akumulator! Gwarancja obejmuje r├│wnie┼╝ rzeczy u┼╝ywane, poza tym, je┼Ťli sprzedali Ci auto z wad─ů nie informuj─ůc o niej, maj─ů obowi─ůzek wad─Ö t─Ö naprawi─ç lub odda─ç tak─ů ilo┼Ť─ç kasy, jak─ů auto traci na warto┼Ťci przez t─ů wad─Ö, wi─Öc ┼éaski nie robi─ů. Najlepsze, ┼╝e jestem pewien, ┼╝e oni wiedzieli o tym akumulatorze, a mo┼╝e nawet sami go podmienili...
Dopiero po tym wszystkim zacznij si─Ö przymierza─ç do nowego akumulatora, chyba ┼╝e masz za du┼╝o pieni─Ödzy i nie szkoda Ci wyrzuci─ç stoile┼Ťtam z┼éoty.
Toydols

Postprzez kemysz w 11 Gru 2003, 15:36

Wyrazy wsp├│┼éczucia. Mia┼éem ten sam problem z moim ako. Niby da┼éo si─Ö odpali─ç bolida ale po przejechaniu kilkudziesi─Öciu metr├│w zaczyna┼é nier├│wno chodzi─ç i gas┼é. Jak potrzyma┼éem go na wysokich obrotach kilka minut to p├│┼║niej da┼éo si─Ö jecha─ç. Wymieni┼éem go na 50tke Sznajdera. Zobacz sobie stronk─Ö http://www.sznajder.pl . Da┼éem za ako 155z┼é z 2letni─ů gwarancj─ů.
kemysz

Powr├│─ç do Archiwum

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 1 go┼Ť─ç